הטכנולוגיה המתקדמת מפגישה אנשים מכל רחבי העולם ברשת האינטרנט.
מצד אחד, אנשים אשר מחפשים שירותים,  מידע ומוצרים,ומולם בעלי אתרים אשר מעוניינים שהאתר שלהם  יהיה בעל דירוג גבוה במנועי החיפוש.

הקמת אתר אינה מתחילה ונגמרת בקניית דומיין לאתר, בניית אתר ועיצובו. עיצוב אתר יכול להיות יפה ומושך את העין, אך כל עוד אלמנטים חשובים של קידום האתר לא יתבצעו כנדרש, האתר לא יוכל לפרוץ קדימה. 

כל בעל אתר יודע שבכדי שידעו על קיומו, הוא צריך להיות בראש תוצאות החיפוש. בכדי להגיע לעמוד הראשון בגוגל יש צורך בקידום האתר, מה שיוביל לאחר מכן להצלחת העסק.
צוות הקידום שלנו מורכב מאנשי מקצוע המתמחים בתחומים שונים בקידום אתרים. שילוב אנשי המקצוע אפשר לנו להרכיב אסטרטגיית קידום ייחודית ושיטת עבודה אשר הוכיחה עצמה כיעילה ואפקטיבית.

להלן תהליך הקידום:

סקר שוק ומתחרים, ומחקר על קהל היעד של האתר.

מחקר מילות מפתח, ובחירת המילים/הביטויים המובילים לקידום.

אופטימיזציה למבנה האתר - היררכיה נכונה של האתר תקל על ניווט הגולשים ותאפשר סריקה קלה ונוחה למנועי החיפוש.
אופטימיזציה לתוכן האתר - התוכן הוא הכלי החשוב ביותר לקידום. יש לתת תשומת לב לכותרות, תגי מטה, קישורים פנימיים, קישורים חיצוניים ועוד. יש לוודא מיקוד ושימוש נכון במילות מפתח ולטפל בכל הפרמטרים השונים.
הוספת תוכן מקורי וייחודי לאתר, ותוכנית הוספת קישורים.
מידי חודש יוגש ללקוח דוח סטטיסטי מפורט, אשר יציג ניתוח
תהליכים, מיקומים בגוגל, יחסי ההמרה של האתר ועוד.

רשת האינטרנט היא כיום הכלי הפרסומי והשיווקי הגדול ביותר שיש, ובכדי לקדם את האתר במנוע החיפוש יש צורך באנשי מקצוע. אל תתפשרו על חברת קידום בינונית,  או מקדמי אתרים שיציעו לכם פתרונות בזק ללא בסיס, שכן אז אתם מהמרים על העסק שלכם. 

אנו מציעים לכם לבחור במחלקת הקידום שלנו - בחירה נכונה בחברת קידום אמינה, בעלת ניסיון וידע רב בקידום אתרים, אשר תעניק לכם שירות ממוקד, יעיל ומקצועי.  אנחנו נוביל אתכם להצלחה ! 

מחלקת קידום אתרים "אס.אם.או" תשמח לעזור לכם להצליח בעסקים ולהיות בראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות!

רוצה לדקם את העסק שלך?
מלא טופס זה ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם, תודה.